جامع ترین اخبار و اطلاعات حوزه توریست جامع ترین اخبار و اطلاعات حوزه توریست .

جامع ترین اخبار و اطلاعات حوزه توریست

چند مورد از عجیب‌ترین شغل‌ها در زمینهٔ هتلداری

مدیریت هتل یکی از مشاغل است که بدون شک یکی از عوامل تعیین کننده و مهم در صنعت گردشگری محسوب می‌شود. با این حال، مدیریت هتل به خودی خود یک صنعت جداگانه محسوب می‌شود. در تجارت هتل شغل‌های زیادی وجود دارد، اما آیا تا به حال فکر کرده‌اید که مدیریت هتل می‌تواند شغل بسیار بیشتری از آنچه فکر می‌کنید داشته باشد؟ شغلی که حتی به آن فکر نمی‌کنید و به نظر عجیب می‌رسید؟ اگر می‌خواهید در مورد این جای خالی‌ها بیشتر بدانید، با ما همراه شوید تا برخی از عجیب‌ترین جای خالی در هتلداری‌ها را کشف کنیم.

مربی موج حیوانات

ما می‌خواهیم لیست را با خوشمزه‌ترین این آثار، یک مربی گشت و گذار حیوانات شروع کنیم! هتل‌های بسیاری وجود دارند که حیوانات خانگی مسافر را نیز قبول می‌کنند، اما برخی از هتل‌ها در بعضی از نقاط جهان وجود دارند که مسافر را به گشت و گذار در حیوانات می گویند و آنها را به یک تعطیلات خاص تبدیل می‌کند.


برچسب: صنعت هتلداری، هتل داری، عجیب‌ترین شغل‌ها،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۱:۳۴ توسط:Teddy Bear موضوع: هتل نظرات (0)

هتل فضایی آرورا استیشن در سال 2022 پذیرای گردشگران فضایی خواهد بود!

 

آرورا استیشن (Aurora Station) نام یک هتل فضایی فوق‌العاده شیک بوده که کمپانی اوریون اسپن قول شروع به کار و خدمات‌دهی آن را به شیفتگان دنیای خارج از اتمسفر زمین داده است.

مدت‌هاست که ایده گردشگری فضایی جزو آرزوهای بشر بوده و از زمان وارد شدن انسان به دنیای بیرون جو زمین در اواسط قرن میلادی گذشته، بسیاری به دنبال تجربه کردن بی‌وزنی و خلا فضا بوده‌اند؛ با این وجود تا به امروز تنها روش رفتن به فضا یا از طریق سازمان‌ها و پروژه‌های فضایی بوده و یا فرصت‌های بسیار محدود و نادری پیش‌آمده که اشخاصی مانند انوشه انصاری،‌ اولین گردشگر فضایی زن جهان، با هزینه شخصی به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) بروند.


برچسب: هتل فضایی در ایستگاه آرورا، هتل فضایی آرورا استیشن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۸:۲۸ توسط:Teddy Bear موضوع: هتل نظرات (0)